Eredmények, melyekre büszkék vagyunk

2018/2019

VII. Apáczai Tásrastánc Fesztivál 2019 február , Pécs
Tigrisszem csoport: 1 db arany minősítés
Zafír csoport: 1 db ezüst minősítés
Onyx csoport: 1 db ezüst minősítés
Smaragd csoport: 1 db arany minősítés
Crystal csoport:1 db ezüst minősítés
6.d osztály:1 db arany minősítés

Connector Nemzetközi Táncfesztivál, 2019 március Veszprém
1.helyezés: Onyx csoport Jive
1.helyezés: Smaragd csoport Vámpírok éjszakája
2.helyezés Zafír csoport Samba
1.helyezés Crystal csoport: Miss Kiss

VII. Lenti Táncfesztivál 2019 április, Lenti
Zafir csoport, 1 helyezés: It is You
Zafír csoport 3.helyezezés : Samba Vacilona
Crystal csoport, arany minősítés: Miss Kiss
Smaragd csoprt, arany minősítés, Vámpírok éjszakája

XXII. Apáczai Táncfesztivál 2019 május , Pécs
Zafír csoport: 1 db ezüst, 1 db arany minősítés
Onyx csoport: 1 db ezüst minősítés
Smaragd csoport: 1 db arany minősítés
Crystal csoport:1 db arany minősítés
Tigrisszem csoport: 2 db arany minősítés
6.d. osztály: 1 db arany minősítés
9.d osztály:1 db arany minősítés



2017/2018
Tankerületi Központi elismerés dicsérő oklevél a versenyeredményekért: Zafír, Onyx és Smaragd csoport

Budapest Csillagai Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági Összművészeti Fesztivál, 2017. október Budapest:
Zafír csoport: Arany diploma
Onyx csoport: Ezüst diploma
Smaragd csoport: Bronz diploma

Tildy Zoltán Országos Társastánc Fesztivál és Koreográfusi Verseny, 2018. február Szeghalom:
Zafír csoport: 1 db arany, 2 db ezüst minősítés
Onyx csoport: 1 db arany, 2 db ezüst minősítés
Smaragd csoport 3 db ezüst minősítés
Crystal csoport: 1 db bronz minősítés

VIII. Napfény Társastánc Fesztivál és Koreográfus Verseny, 2018 április, Szeged
Zafír csoport: 2 db ezüst minősítés
Onyx csoport: 1 db arany, 1 db ezüst minősítés
Smaragd csoport: 2 db ezüst minősítés

XXI. Apáczai Táncfesztivál 2018 május , Pécs
Zafír csoport: 2 db bronz, 1 db arany minősítés
Onyx csoport: 2 db ezüst minősítés
Smaragd csoport: 2 arany, 1 db bronz minősítés
Crystal csoport:1 db Bronz minősítés
Tigrisszem csoport: 1 db ezüst minősítés
5.d. osztály: 1 db arany minősítés
6.d osztály:1 db arany minősítés

Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely -2018 május
Zafír csoport: 1 db ezüst minősítés
Onyx csoport: 2 db ezüst minősítés
Smaragd csoport: 1 db ezüst minősítés, 2 db bronz minősítés
Crystal csoport: 1 db ezüst minősítés

2016/2017.
Bonis Bona, a nemzet tehetségeiért kitüntetés: Dr.Papp Judit
Tankerületi Központi elismerés a tanári munkáért: Dr.Papp Judit
Tankerületi Központi elismerés dicsérő oklevél a versenyeredményekért: Zafír, Onyx és Smaragd csoport

V. Apáczai Társastánc Fesztivál 2017. február. Pécs
Arany minősítés: Onyx csoport Jive
Arany minősítés: Zafír csoport Cha-cha
Ezüst minősítés: Smaragd csoprt Samba
Ezüst minősítés: Smaragd csoport That man
Ezüst Minősítés: Smaragd csoport Bécsi keringő
Ezüst minősítés: Ank 6.d. Téli keringő

Connector Nemzetközi Táncfesztivál, 2017 március Veszprém
1.helyezés: Onyx csoport Jive
1.helyezés: Smaragd csoport Samba
1.helyezés Jdance Tánciskola Senior csoport Bécsi keringő
2.helyezés Zafír csoport cha-cha
2.helyezés Smaragd csoport That man

VII. Napfény Társastánc Fesztivál és Koreográfus Verseny, április, Szeged
Arany minősítés Zafír csoport cha-cha
Arany minősítés Onyx csoport Jive
Ezüst minősítés Smaragd csoport bécsi keringő
Ezüst minősítés Smaragd csoport Samba
Arany minősítés az ANK Művészeti Iskola és felkészítő tanáruk részére

Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely -2017 május
Koreográfus verseny: NívóII. Smaragd csoport cha-cha
Nívó II. Onyx csoport Samba
Arany minősítés: Zafír csoport cha-cha
Ezüst minősítés:
Onxy csoport Jive
Crystal csoport cha-cha
Smaragd csoport Bécsi keringő
Smaragd csoport Samba

Párosok versenyén: 1.helyezés: 1db
2.helyezés: 2db
3.helyezés: 3db

XX. Apáczai Táncfesztivál 2017 május , Pécs
Arany minősítés:
Ank. 6.d. Téli keringő
Művészeti Szakközépiskola 9.c. polka
Crystal csoport cha-cha
Onyx csoport Jive
Ezüst minősítés:
Onyx csoport Samba
Smaragd csoport Samba




2015/2016.

„DANCE FACTOR Táncosok Bajnoksága 2015” „Varázslat a színpadon”
Országos Minősítő és Díjkiosztó Táncművészeti verseny, Debrecen
Arany minősítés,
„A verseny felnőtt táncbajnokai” cím,
„A legvarázslatosabb jelmez” különdíja Smaragd csoport: Hallelujah
Arany minősítés: Smaragd csoport: That Man
Arany minősítés: Onyx csoport: Egy kis cha-cha
Ezüst minősítés: Zafír csoport: Upsz cha-cha
Ezüst minősítés: Onyx csoport: Upside Down
Arany minősítés: Czérna István Kristóf-Kiss Virág: It is You
Arany minősítés,
„A verseny junior táncbajnokai” cím: Csery Olivér-Slacki Liliána: In The Mood

„Szakmai különdíj”-ban részesült: Dr. Papp Judit

IDance Kupa, Pécs
Arany minősítés Smaragd csoport: „Hallelujah”
Arany minősítés Smaragd csoport: „That Man”
Arany minősítés Zafír csoport: „Upsz Cha-cha”
Ezüst minősítés Onyx csoport: „Egy kis cha-cha”
Arany minősítés Onyx csoport: „Upside down”
III. helyezés Szigeti Nikolett: szóló V. helyezés Gubicskó Tamás- Gédert Alexandra: „It is you” IV. helyezés Czérna Kristóf-Torma Viktória: „In The Mood”

IX. Garay Kupa, Szekszárd
Arany minősítés: Zafír csoport (Upsz cha-cha)
Ezüst minősítés: Czérna Kristóf-Torma Viktória(In The Mood)
Ezüst minősítés: Gubicskó Tamás-Kiss Virág (It is You)
Egyéni 2. helyezés: Tischlér Dóra
Páros 6. helyezés: Csery Olivér-Slacki Liliána



Connector Táncfesztivál, Veszprém

Arany minősítés Zafír csoport (Ding dong jive)
2. helyezés Onyx Csoport (Rather be)
1. helyezés Onyx csoport (Éles Míra- Weisz Bálint: It is You)
1. helyezés Onyx csoport (Kis Gadó Henrietta-Gál Martin Ferenc: In The Mood)
1. helyezés Smaragd csoport (Hallelujah)
2. helyezés Smaragd csoport (That man)
A legszebb jelmez különdíja: Samargd csoport
Jubileumi különdíj a Művészeti Iskola csapatainak és tanáruknak


IDance Kupa, Pécs

Formációs verseny duett társastánc kategória
1. helyezett: It is You: Czérna István Kristóf- Kiss Virág
2. helyezett: In The Mood: Gubicskó Tamás- Gál Boglárka


IV. Lenti Táncfesztiválon, Lenti

Smaragd csoport:
2. helyezés Hallelujah
3. helyezés That Man
Ezüst minősítés Samba

Onyx csoport:
1. helyezés Rather Be
2. helyezés Weisz Bálint- Éles Míra (It is You)
3.helyezés Weisz Bálint-Fehér Luca

Zafír csoport:
2. helyezés Ding dong jive



2014/2015
IV. Apáczai Társastánc Fesztivál 2015. február. Pécs
Zafír csoport: Csiribiri keringő: arany minősítés
Onyx csoport: Cha-cha-cha: arany minősítés
Onyx csoport: Jive: ezüst minősítés
Azurit csoport: Jive: arany minősítés
Jade csoport: Hallelujah: ezüst minősítés
Jade csoport: Latin mix: bronz minősítés
6.d. : Dominó keringő: ezüst minősítés
Apáczai Kupa
Fesztivál táncpedagógusa: Dr.Papp Judit

Connector International Dance Festival Veszprém, március
Zafír csoport: Csiribiri keringő: 2.hely
Onyx csoport: Cha-cha-cha: 1.hely
Onyx csoport: Jive: 1.hely
Azurit csoport: Jive: 1.hely
Jade csoport: Hallelujah: 3.hely
Jade csoport: Latin mix: 4.hely

V. Napfény Társastánc Fesztivál és Koreográfus Verseny, április, Szeged
Zafír csoport: Csiribiri keringő: bronz minősítés
Onyx csoport: Cha-cha-cha: bronz minősítés
Onyx csoport: Jive: ezüst minősítés
Azurit csoport: Jive: bronz minősítés
Jade csoport: Hallelujah: ezüst minősítés

X. Apáczai Táncfesztivál, 2014 május, Pécs.
Zafír csoport:Upsz cha-cha-cha: arany minősítés
Onyx csoport: Cha-cha-cha: ezüst minősítés
Onyx csoport: Jive: ezüst minősítés
Azurit csoport: Jive: ezüst minősítés
Jade csoport: Hallelujah: arany minősítés
Jade csoport: Latin mix: ezüst minősítés
6.d. : Dominó keringő: arany minősítés
6.d. Orosz hangulatban: ezüst minősítés

Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely -2015 május
Onyx csoport: Jive: ezüst minősítés
Azurit csoport: Jive: bronz minősítés
Jade csoport: Hallelujah: ezüst minősítés
Jade csoport: Latin mix: bronz minősítés
6.d. : Dominó keringő: ezüst minősítés
6.d. Orosz hangulatban: arany minősítés

2013/2014
I Garai Tánciskolás Minősítő Táncfesztivál, 2013. Szekszárd
T/9-10.d. : Il Cammino: Arany minősítés
T/9-10 d. Díva: bronz minősítés

V. Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági Összművészeti Fesztivál, 2010. október Budapest:
T/9-10d: Ezüst Diploma

Connector International Dance Festival
T/9-10.d. jive2.hely
T/9-10 d.: Il Cammino: 1.hely
A/6.d. Jive: 3.hely
A/5 d.: Cha-cha-cha: 4.hely

II.Lenti Táncverseny
T/9-10 d. Díva: 2.hely
A/6.d. Jive: 3.hely
A/5 d.: Cha-cha-cha: 3.hely

III. Pearl Dance- Berhida
A/1d. Upsz cha-cha: 2.hely
A/6.d. Jive: 2hely
A/5 d.: Cha-cha-cha: 1.hely


XI. Apáczai Táncfesztivál, 2014 május, Pécs.
E/2 d. Fogj egy sétapálcát: 2.hely
A/1d. Upsz cha-cha: 1.hely
A/6.d. Jive: 1.hely
A/5 d.: Cha-cha-cha: 2.hely
ANK 1-es iskola 6.d. Macskafogó: 1. hely
T/9-10.d. jive 1.hely
T/9-10 d.: Il Cammino: 2.hely

2012/2013
IV. Apáczai Társastánc Fesztivál 2013. február. Pécs
T/8-9.d Karib tenger kalózai: arany minősítés
T/8-9.d Díva: ezüst minősítés
A/5.d Cha-cha-cha: arany minősítés
A/5.d Samba: ezüst minősítés

II .Connector Táncfesztivál március, Veszprém
T/8-9.d Cha-cha-cha formáció: I.hely
A/5.d Samba: II.hely
T/8-9.d Díva: III hely

IV. Napfény Társastánc Fesztivál és Koreográfus Verseny, április, Szeged
T/8-9d. il Cammino: arany minősítés
T/8-9.d Díva: ezüst minősítés
T/8-9.d Karib tenger kalózai: ezüst minősítés
T/8-9.d Cha-cha-cha: ezüst minősítés
A/5.d Samba: ezüst minősítés
A/5.d Cha-cha-cha: ezüst minősítés
A/4.d Cha-cha-cha: ezüst minősítés

X. Apáczai Táncfesztivál, 2013 május, Pécs.
T/8-9d. il Cammino: I.hely
T/8-9.d Cha-cha-cha: II.hely
T/8-9.d Díva: III. hely
A/4.d Cha-cha-cha:II.hely
Tompó Patrícia-Gulyás Gergő: Páros kategória: II.hely
E/2.d.: Fogj egy sétapálcát: II.hely

2011/2012
I .Connector Táncfesztivál március, Veszprém
T/8.d Chorusline: I.hely
T/8.d Samba: III.hely
A/4.d Jive: IV hely

Napfény Társastánc Fesztivál és Koreográfus Verseny, április, Szeged
T/8.d Chorusline: arany minősítés
T/8.d Samba: ezüst minősítés
T/8.d Cha-cha-cha: ezüst minősítés
T/8.d A kölyök: ezüst minősítés
A/4.d Cha-cha-cha: arany minősítés
A/4.d Jive: ezüst minősítés

Nagykunság Dunától Keletre Táncfesztivál április, Túrkeve
A/3.d Cha-cha-cha: ezüst minősítés
A/4.d Jive: arany minősítés

XI. Apáczai Táncfesztivál, május, Pécs
T/8.d Cha-cha-cha: I.hely
T/8.d Chorusline: II.hely
A/4.d Jive: I. hely
A/3.d Cha-cha-cha: I.hely
2010/2011
Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági Összművészeti Fesztivál, 2010. október Budapest:

T/8d: Arany Diploma
T/7.d.: Ezüst Diploma

Alapfokú Művészeti iskolák VIII. Szabolcs Társastánc Fesztiválja, 2011. március Nyíregyháza:

A/3d.: I.helyezés
T/7d.: III.helyezés
A fesztivál legjobb koreográfiája különdíj

III. Apáczai Társastánc Fesztivál, Pécs -2010. február

II. korcsoport, Párnélküli Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória továbbképző VII korosztály: I. hely
III. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória továbbképző,VIII korosztály: I. hely

Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely -2011 május

Felsős korosztály, Párnélüli latin kategória:T/7.d.:Arany minősítés
Középiskolás korosztály Párnélküli latin kategória: T/8.d.: Arany és Ezüst minősítés
Koreográfusi verseny: Arany nívó díj

X. Apáczai Táncfesztivál, Pécs - május

A/3.d.:Cha-cha-cha: I.díj
T/7.d.: Samba: I. díj
ANK 1.sz Iskola Hamupipőke waltzer: I.díj
T/8 d.: cha-cha-cha: I.díj
T/7.d.:A kölyök: II.díj
T/8.d.: Vámpírok bálja I. díj

2009/2010
Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági összművészeti Fesztivál, 2009. október Budapest:

Társastánc kategória:T/8 d.: Ezüst Diploma

Alapfokú Művészeti iskolák VII. Szabolcs Társastánc Fesztiválja, 2010. március Nyíregyháza:

I.korcsoport Párnélküli- Latin II. évfolyam, A/2d.: I.helyezés
II.korcsoport Párnélküli- Latin V.-VI. évfolyam, A/6d.: II.helyezés
III.korcsoport Párnélküli- Latin VII.-VIII évfolyam, T/7d.: I.helyezés

2008/2009
II. Apáczai Társastánc Fesztivál, Pécs - február

II. korcsoport, Páros-Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: II. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
III. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória továbbképző,VII korosztály: I. hely

IV. Szabolcs MCOnet International Társastánc Fesztivál - Nyíregyháza - március

II. korcsoport, Páros-Latin kategória A/4d.: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória A/5d.: II. hely
III. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória T/7.d.: II. hely
A fesztivál legjobb koreográfiája különdíj

Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely - május

Felsős korosztály, Páros latin kategória:A/4.d.:Arany minősítés
Felsős korosztály, Párnélküli latin kategória:A/5d.:Arany és Ezüst minősítés
Középiskolás korosztály Párnélküli latin kategória: T/7.d.: Arany és Ezüst minősítés
Koreográfusi verseny: Ezüst nívó díj

X. Apáczai Táncfesztivál, Pécs - május

A/1.d.:Cha-cha-cha: I.díj
A/4.d.: Jive: I. díj
ANK 1.sz Iskola quartett:Menüett: I.díj
T/7.d.: Jive: I.díj
2007/2008
I. Apáczai Társastánc Fesztivál, Pécs - február
II. korcsoport, Páros-Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, II. korosztály: I. hely
A legeredményesebb táncpedagógus különdíj
Apáczai kupa fődíj

IV. Szabolcs MCOnet International Társastánc Fesztivál - Nyíregyháza - március
II. korcsoport, Páros-Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, II. korosztály: I. hely
A fesztivál táncpedagógusa különdíj


XV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál, Budapest - május
Társastánc kategória: I. és III. díj


Zemplén Országos Társastánc Minősítő Fesztivál és Koreográfus verseny, Sátoraljaújhely - május
Felsős korosztály, Páros latin kategória:Arany fokozat
Felsős korosztály, Párnélküli latin kategória: Ezüst fokozat
Koreográfusi verseny: Ezüst nívó díj

X. Apáczai Táncfesztivál, Pécs - május
Felsős korosztály, társastánc kategória: I., II. és III. hely
2006/2007
III. Szabolcs MCOnet Társastánc Fesztivál - Nyíregyháza
II. korcsoport, Páros-Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
II. korcsoport, Pár nélküli Latin kategória alapfok, III-IV. korosztály: I. hely
A fesztivál táncpedagógusa és a legjobb előadásmódért járó különdíj

II. Barcsi Moderntánc Fesztivál, Barcs -
Latin kategória: Arany és Ezüst fokozat, valamint koreugráfusi díj

II. Országos Társastánc Tanulmányi Verseny, Szeghalom -
II. korcsoport, latin táncok: II. helyezés

XV. Országos Junios Táncművészeti Fesztivál, döntő, Budapest: I. és II. hely

IX. Apáczai Táncfesztivál, Pécs
Alsós korosztály, társastánc kategória: I. hely
Felsős korosztály, társastánc kategória: I., II. és III. hely
Alsós korosztály, karaktertánc kategória: I. hely
2005/2006
Magyar Showtánc Őszi Kupa, Budapest -
Latin line junior formáció: Ezüst fokozat

XIV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál, Budapest -
Társastánc kategória: I. és III. díj

II. Szabolcs MCO-Net Hungary Országos Társastánc Fesztivál, Nyíregyháza -
Latin páros kategória: I díj és Latin pár nélküli kategória: I. díj, valamint a Fesztivál legeredetibb koreográfiája különdíj.

2004/2005
XIII. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál, Budapest -
Társastánc kategória: I. díj

VII. Apáczai Táncfesztivál, Pécs -
Társastánc kategória: Jive - I. díj és Cha-cha-cha - I. díj
2003/2004
Társastánc Minősítő Verseny, Szeged -
Latin páros kategória: arany minősítés és Latin pár nélküli kategória: ezüst minősítés

VI. Apáczai Táncfesztivál, Pécs -
Társastánc kategória: Felsős korosztály - I. díj és alsós korosztály - II. díj

Városi Gyermekfesztivál, Pécs -
Showtánc kategória: különdíj

I. Országos Társastánc Tanulmányi Verseny, Szeghalom -
Társastánc kategória: alsós korosztály - III. díj

Főoldal

1346247616_tanc-cipok.jpg
06-30-347-2569
 

Esküvők

1346258589_wedding_dip.jpg
06-30-347-2569
 

Tanfolyamok

Következő tanfolyam: 2020.szeptember 20. vasárnap Kezdő csoport: 14.00-15.30 Haladó csoport: 15.30-17.00 Klub: 17.00-18.30 Csak Csajok Latin tánctanfolyam: 2020. szeptember 11. péntek, Kezdő-Újrakezdő csoport:18.00-19.00 Haladó csoport: 19.00-20.00 Helyszín: Fordan Tánccentrum Pécs, Batthyányi u. 9. 06-30-347-25-69
 

Táncpartner kereső

Ha nincs táncpartnered talán itt megtalálod...
 

Szalagavatók

1346328533_2208473_babits-pecs-szalagavato-bal-soki-105.jpg
06-30-347-2569
 

Gyermektánc

1346328610_dsc01290.jpg
06-30-347-2569
 

Babatánc

1348134824_image.axd.jpg
Végre Pécsen is!